Upravit stránku
VÝCVIK PILOTŮ

Produkt společností

Poskytujeme komplexní řešení včetně letového výcviku, leteckých prací, obchodní letecké dopravy a služeb spojených s nákupem a prodejem letecké techniky.
Nabízíme široké spektrum výcviků pro civilní a vojenské zákazníky. Dokážeme vycvičit studenta s nulovými zkušenostmi až do úrovně pilota připraveného k nasazení v misích. Kromě základních pilotních výcviků nabízíme i pokročilé kurzy a různé typy taktického výcviku. Nedílnou součástí je také výcvik pozemního personálu vrtulníků a letadel.
Slovak Training Academy je jediným civilním vlastníkem 4 kusů vrtulníků UH-60A Blackhawk v Evropě, které tvoří nedílnou součást naší flotily. Celkový počet k dnešnímu dni je 24 vrtulníků značek UH-60A, S-300, MD500, MD530, Bell-206 a AS355N.
European Air Services a Slovak Training Academy tvoří mezinárodní team zkušených profesionálů, instruktorů, mechaniků a pozemního personálu a projektových manažerů, díky kterým dokážeme garantovat tu nejvyšší úroveň poskytovaných služeb. Sídlo výcvikového střediska je na mezinárodním letišti Košice, což umožňuje provoz 24/7. Všechny učebny a simulátory potřebné na výuku pilotů jsou k dispozici přímo na letišti.

Pilotní výcviky

KURZY TEORIEPILOTNÍ VÝCVIKDOPLŇKOVÉ VÝCVIKYÚČELOVÝ VÝCVIKTAKTICKÝ VÝCVIK
 LetounyVrtulníky   
PPLPPL (A)PPL (H)NVGSAR/CSARTaktické manévry
CPLCPL (A)CPL (H)Maximální statický a dynamický dostupHEMSLety ve formaci
ATPLIR (A)VRF nocTypový výcvik - Bell 206, AW 119, MD500, UH-60, AS-355, S-269C, Mi-8, Mi-17Horský výcvikPrůzkumné lety
IRVRF noc  Fast ropeSpeciální výcvik
ICAO angličtina     
Úvod do letecké angličtiny     
ZÍSKAT VÍCE INFORMACÍ