Upravit stránku

AEROSPACE

V segmentu AEROSPACE společnosti divize vyvíjejí a vyrábějí zejména technologicky vyspělé radary, ATM systémy, mobilní věže, ATC simulátory a další komunikační řešení pro letectví. Pro své klienty po celém světě dodávají špičková komplexní řešení. Například radary dodávané společnostmi divize jsou umístěny na všech důležitých indických letištích, kde úspěšně fungují již několik let.

TECHNOLOGIE BUDOUCNOSTI 

Spolupracujeme s výzkumníky a nejlepšími odborníky v oboru, abychom rozpoznali důležité příležitosti pro budoucnost. Výzkum a vývoj, technologický pokrok a pokročilé technické možnosti představují alfu a omegu našich aktivit.

OBRANA & BEZPEČNOST

Divize CSG AEROSPACE dodává své vysoce kvalitní výrobky z obranného a bezpečnostního segmentu nejen pro českou armádu a české bezpečnostní složky, ale také pro armády NATO a pro bezpečnostní složky mnoha dalších zemí. Moderní radarové systémy, modernizační projekty, řídící a velící systémy, komplexní anti-dronová řešení - to jsou naše nejlepší obranné a bezpečnostní produkty úspěšně dodávané klientům po celém světě.

SLUŽBY

Tento segment divize nabízí široké spektrum služeb. Mezi ně patří prvotřídní MRO servis, modernizace letadel a jejich prodej pro české i zahraniční klienty či služby spojené s odbavením leteckého carga a cateringový servis. Na Slovensku společnosti činné v segmentu služeb nabízejí prostřednictvím Akademie profesionální výcvik pilotů vrtulníků pro klienty z civilního i vojenského sektoru.

Aerospace

Jedinečná technologie, vlastní vývoj a výroba v leteckém průmyslu

Služby

Široké portfolio služeb včetně špičkového MRO prodlouží životnost vašich produktů