Upravit stránku
Eldis.png

Přední český výrobce aktivních radarů. Letištní přehledové radary, přesné přistávací radary a systémy pro řízení letového provozu. Řešení na míru pro zákazníky ve více než 25 zemích světa. Firma zajišťuje všechny fáze dodávky radarů – od vývoje technologií, přes výrobu, softwarové vybavení až po instalaci a servis zařízení po celou dobu životnosti produktu.

Retia.png

Vývoj a výroba vojenských, bezpečnostních a záznamových systémů. Vyvíjí, vyrábí a modernizuje radary, systémy velení a řízení, UWB lokalizační a komunikační systémy i záznamové systémy ReDat pro nahrávání hlasu, obrazovek a dat. Produkty společnosti jsou využívány ve vojenské i v civilní oblasti života.

CS SOFT.png

Vyvíjí, dodává a spravuje software pro ATM systémy a poskytuje koncovým zákazníkům veškerou servisní podporu. Tyto systémy jsou určené pro civilní i vojenské využití. Kromě ATM systémů vyvíjí také aplikace pro letectví, námořní a pozemní dopravu.

ATRAK.png

Nástupnická firma společnosti Ifield Computer Consultancy, založená v roce 1987. ATRAK se již více než 30 let specializuje na vývoj a poskytování služeb a řešení pro letecký průmysl, zejména pro řízení letového provozu. Součástí portfolia společnosti jsou produkty zahrnující kritické systémy používané řídícími letového provozu, přehledová zobrazení, systémy k modelování vzdušného prostoru či business a finanční řešení pro účetnictví, fakturaci a statistiky. Tyto systémy využívají zákazníci po celém světě v čele s Řízením letového provozu ČR, s.p.

AES.png

Komplexní letecké řešení včetně prodeje nových a použitých vrtulníků a letounů, dodání náhradních dílů a údržby. Výcvikové programy pro civilní a vojenské piloty a posádky počínající základním výcvikem, přes pokročilý a typový až po misijní a taktický výcvik.

CLS.png

Modernizace avionických systémů. Držitel EASA certifikátů PART 145 a PART 21 G/J. Unikátní a špičkové pracoviště v České republice a ve střední Evropě nabízející ucelený řetězec aktivit spojených jak s integrací avionických systémů, tak speciálního vybavení na civilních a vojenských letounech a vrtulnících pro národní i mezinárodní partnery.

STA.png

Unikátní výcvikové centrum pilotů vrtulníků. Integrace moderní letecké techniky s profesionalitou pilotů, letových instruktorů a techniků. Komplexní řešení včetně základního, pokročilého a speciálního letového výcviku vojenského a civilního personálu, leteckých prací a obchodní letecké dopravy.

jobair.png

Servisní středisko dopravních letadel. Jeden z největších hangárů pro údržbu a opravy letadel ve střední a východní Evropě. Dva hangáry pro údržbu 2 wide-body nebo 8 narrow-body letadel současně. Základní a typový výcvik leteckých mechaniků. Certifikace údržby letadel podle EASA / FAA Části 145 a schválená výcviková organizace dle EASA Části 147. Údržba letadel Boeing 737 Cl a 737 NG, Airbus A320 family a Airbus A330.